správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2018/2019

ARCHÍVNE STRÁNKY 2018/2019
A-družstvo dorastenky     A-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2019

© 2008-2019 TIGEO

 

A-družstvo dorastenky

A-družstvo dorasteniek TTC Majcichov začalo svoju činnosť v sezóne 2016/2017 v extralige dorasteniek – najvyššej slovenskej súťaži. V sezóne 2018/2019 tvorili družstvo štyri dievčatá, z ktorých tri dosiahli juniorský vek. Veľkou posilou družstva bola najmä Ema Labošová z Valalík, ktorá je zároveň aj slovenskou ženskou reprezentantkou. Dorastenky sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva dorasteniek v sezóne 2018/2019 tvorili Ema Labošo, Lenka Dzuro, Lucia Gašparíková a Simona Ivančáková.

Cieľom dievčenského dorasteneckého A-družstva tak v sezóne 2018/2019 bolo umiestniť sa do 3. miesta tabuľky, pričom dorastenky skončili v základnej časti na 2. mieste. Po finálovom turnaji štyroch najlepších družstiev o majstra Slovenska v Michalovciach sa družstvo dorasteniek stalo vicemajstrom Slovenska a získalo historicky prvýkrát strieborné medaily. Je to prvý veľký úspech majcichovského stolného tenisu na Slovensku medzi družstvami. Cieľom do budúcnosti je postupne zapracovávať v najvyššej slovenskej súťaži – Extralige dorasteniek aj ďalšie dievčatá. Ďalším z cieľov je výkonnostne napredovať v súťažiach juniorského stolného tenisu v rámci Slovenska a postupovať v rebríčku jednotlivcov čo najvyššie.

A-družstvo žiakov