správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2018/2019
ARCHÍVNE STRÁNKY 2018/2019
A-družstvo muži
    B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2019

© 2008-2019 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2018/2019 svoje stolnotenisové stretnutia v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov sú na súpiske aj dve juniorky. Väčšina z nich býva v Majcichove alebo z neho pochádza. Príležitosť však dostávali najmä hráči do 21 rokov a juniorských vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2018/2019 hráči: Tibor Kollár, Richard Kollár, Daniel Kollár, Karol Nagy, Róbert Kollár st., Róbert Kollár ml., Lucia Gašparíková a Lenka Dzurová.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2018/2019 bolo umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v prvej polovici tabuľky, čo sa aj podarilo, pretože družstvo skončilo na 6. mieste. Zároveň je jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva najmä mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 3. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov