správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2018/2019
ARCHÍVNE STRÁNKY 2018/2019
A-družstvo muži
    B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2019

© 2008-2019 TIGEO

 

B-družstvo muži

  B-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2018/2019 už tretí rok svoje stolnotenisové stretnutia v 6. lige – druhej najvyššej súťaži oblasti Trnava. B-družstvo bolo zložené prevažne z hráčov mladších vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske hlavne muži do 21 rokov a juniorky. Polovica z nich býva v Majcichove alebo z neho pochádza. Príležitosť však dostávali najmä mladší hráči, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Róbert Kollár st.  

Základnú zostavu B-družstva mužov tvorili v sezóne 2018/2019 hráči: Karol Nagy, Róbert Kollár ml., František Turanský, Samuel Domin, Lucia Gašparíková a Lenka Dzurová.

Cieľom mužského B-družstva v sezóne 2018/2019 bolo umiestniť sa v tabuľke 6. ligy v prvej polovici tabuľkového postavenia, čo sa aj podarilo, pretože družstvo skončilo na 4. mieste a pomýšľalo aj na prvé tri priečky. Zároveň bolo jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie a týmto pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 6. ligy vždy v piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov