správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2018/2019
ARCHÍVNE STRÁNKY 2018/2019
Ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2019

© 2008-2019 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov bolo v sezóne 2018/2019 prvý rok účastníkom najvyššej slovenskej Extraligy žien. Dve dievčatá zo základnej zostavy boli ešte hráčkami juniorskej kategórie. Družstvo zostalo v takej istej zostave, ako do extraligy postúpilo. Dievčatá – juniorky sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

A-družstvo žien tvorila v sezóne 2018/2019 pätica hráčok: Ivica Hatalová, Lenka Dzuro, Lucia Gašparíková, Viktória Kovácsová a Silvia Marekovičová.

Jednoznačným cieľom ženského A-družstva v sezóne 2018/2019 bolo umiestniť sa do 7. miesta tabuľky Extraligy žien a zachrániť sa tak v súťaži ženskej extraligy. To sa aj podarilo, čo je ďalším historickým okamihom pre majcichovský ženský stolný tenis. Zároveň bolo cieľom družstva aj to, aby si mladšie dievčatá postupne zvykali na zápasové zaťaženie v najvyššej súťaži dospelých hráčok. Radi by sme týmto aj pritiahli čo najväčší počet dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia Extraligy žien vždy v sobotu o 10.00 hod. a 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčky TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo žien