správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2013/2014

ARCHÍVNE STRÁNKY 2013/2014
A-družstvo žiaci    
B-družstvo žiaci     C-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2014

© 2008-2014 TIGEO

 

C-družstvo žiaci

C-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2013/2014 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 2. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvorili žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Boli v ňom zastúpené najmladšie žiacke vekové kategórie – 8 až 11-roční. Napriek tomu žiacke C-družstvo v súťaži ani raz neprehralo a umiestnilo sa na 1. mieste. Už teraz možno pozorovať obrovský pokrok v ich stolnotenisovom napredovaní, napriek tomu, že sa niektorí stolnému tenisu venujú relatívne krátko. Najmladší žiaci postupne naberali skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Vedúcim družstva bol Miloš Siska a hlavným trénerom Tibor Kollár.  

Súpisku C-družstva žiakov tvorili v sezóne 2013/2014 Matej Klučár (26. v slovenskom rebríčku – ml. žiaci), Filip Krajčovič (20.najml. žiaci), Dominik Sekera (19. – najml. žiaci), Zuzana Sisková (3. – najml. žiačky) a Ján Sládkovič (58. – najml. žiaci).

Cieľom žiackeho C-družstva v sezóne 2013/2014 bolo získať čo najviac skúseností v súťaži 2. ligy a možno i pomýšľať na medailové umiestnenie, preto je celkové víťazstvo v súťaži veľmi príjemným prekvapením. Dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k tejto hre. Table Tennis Club Majcichov pozýva chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

C-družstvo žiakov