správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2013/2014

ARCHÍVNE STRÁNKY 2013/2014
A-družstvo žiaci    
B-družstvo žiaci     C-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2014

© 2008-2014 TIGEO

 

B-družstvo žiaci

B-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo od sezóny 2013/2014 stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 1. lige. Žiacka rezerva dodatočne postúpila do najvyššej žiackej súťaže, čo bol pre náš klub veľký úspech. Družstvo tvorili dievčatá – až na jednu výnimku žiačky Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Boli v ňom zastúpené najmladšie, mladšie aj staršie žiacke vekové kategórie. Žiacke B-družstvo sa v sezóne 2013/2014 umiestnilo na výbornom 3. mieste. Dievčatá sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Vedúcim družstva a hlavným trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu B-družstva žiakov v sezóne 2013/2014 tvorili Lucia Gašparíková (15. v slovenskom rebríčku – ml. žiačky), Sarah Belianska (19. – st. žiačky), Miroslava Gašparíková a Zuzana Sisková (3. – najml. žiačky).

Cieľom žiackeho B-družstva v sezóne 2013/2014 bolo umiestniť sa v tabuľke žiackej 1. ligy minimálne na 6. mieste, ktoré by znamenalo záchranu v súťaži, ale dievčatá svojím umiestnením príjemne prekvapili. Ďalším cieľom je výkonnostne rásť v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k stolnému tenisu, aby sa potenciál hráčov permanentne obnovoval. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetky dievčatá – prváčky a druháčky na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

B-družstvo žiakov