správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2013/2014
ARCHÍVNE STRÁNKY 2013/2014
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2014

© 2008-2014 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo od sezóny 2013/2014 svoje stolnotenisové stretnutia v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske aj juniori, starší a mladší žiaci. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. V družstve boli zároveň zastúpení aktívni stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti skúsenosti aj z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostali aj hráči žiackych vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2013/2014 hráči: Tibor Kollár, Karol Nagy, Daniel Kollár, Vladimír Tibenský a Róbert Kollár st.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2013/2014 bolo umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v hornej polovici tabuľky, čo sa však nepodarilo a družstvo skončilo na 11. mieste. Zároveň je naďalej jeho cieľom postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie a týmto pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 3. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov