správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2013/2014

ARCHÍVNE STRÁNKY 2013/2014
A-družstvo žiaci    
B-družstvo žiaci     C-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2014

© 2008-2014 TIGEO

 

A-družstvo žiaci

A-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2013/2014 svoje stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 1. lige. Družstvo tvorili žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Všetci patrili do vekovej kategórie mladší a starší žiaci. Žiacke A-družstvo sa v sezóne 2013/2014 umiestnilo na skvelom 1. mieste, čo znamenalo doteraz najlepší výsledok v najvyššej žiackej súťaži. Zároveň si družstvo zabezpečilo účasť aj na Majstrovstvách Slovenska družstiev. Žiaci A-družstva sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol Róbert Kollár a hlavným trénerom Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva žiakov v sezóne 2013/2014 tvorili Richard Kollár (40. v slovenskom rebríčku – st. žiaci), Róbert Kollár (46. – st. žiaci), Tomáš Siska (49. – st. žiaci) a Matej Klučár (26. – ml. žiaci).

Cieľom žiackeho A-družstva v sezóne 2013/2014 bolo umiestniť sa do 2. miesta tabuľky žiackej 1. ligy a možno aj pomýšľať na celkový triumf v súťaži, čo sa zároveň aj podarilo. Ďalším z cieľov bolo výkonnostne napredovať v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska a postupovať v rebríčku jednotlivcov čo najvyššie. Ďalším dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov