správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2013/2014
ARCHÍVNE STRÁNKY 2013/2014
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2014

© 2008-2014 TIGEO

 

B-družstvo muži

B-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2013/2014 svoje stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev trnavskej oblasti – 5. lige. B-družstvo bolo zložené z hráčov mladších vekových kategórií – starších a mladších žiakov doplnil v základnej zostave jeden dospelý. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú, resp. boli či sú žiakmi Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Príležitosť však dostali najmä žiaci, ktorí sa zúčastňujú aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol František Turanský a trénerom Róbert Kollár.  

Zostavu B-družstva mužov tvorili v sezóne 2013/2014 hráči: František Turanský, Matej Drozda, Richard Kollár, Róbert Kollár st., Tomáš Siska, Róbert Kollár ml., Miloš Siska a Samuel Domin.

Cieľom mužského B-družstva v sezóne 2013/2014 bolo umiestniť sa v súťaži 5. ligy v strede tabuľky, čo sa však nepodarilo. Zároveň bolo cieľom družstva dávať maximálnu príležitosť hráčom mladších vekových kategórií, aby sa postupne zoznámili s mužským stolným tenisom v rámci trnavskej oblasti. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia 5. ligy vždy v pondelok o 18.30 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

B-družstvo mužov