správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2019/2020

ARCHÍVNE STRÁNKY 2019/2020
A-družstvo dorastenky     A-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2020

© 2008-2020 TIGEO

 

A-družstvo žiaci

A-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2019/2020 svoje stolnotenisové stretnutia v druhej najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 2. lige. Družstvo tvorili žiaci základných škôl v Majcichove, Abraháme, Vlčkovciach a Hrnčiarovciach nad Parnou, väčšina z nich patrila do vekovej kategórie najmladší žiaci. Žiaci A-družstva sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol Samuel Domin a trénerom Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva žiakov v sezóne 2019/2020 tvorili Ema Mažgútová, Ema Dominová, Nela Kopáčiková, Ján Sládkovič a Adam Falath, družstvo dopĺňali aj začiatočníci Marko Para a Matej Koška.

Cieľom žiackeho A-družstva v sezóne 2019/2020 bolo po obmene zostavy udržať sa v súťaži žiackej 2. ligy, čo sa aj podarilo a družstvo sa tak v skrátenej sezóne spôsobenej pandémiou koronavírusu COVID-19 umiestnilo na 7. mieste. Hlavným cieľom je však výkonnostne napredovať v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska najmä medzi najmladšími žiakmi a postupovať v rebríčku jednotlivcov čo najvyššie. Dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov