správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2019/2020

ARCHÍVNE STRÁNKY 2019/2020
A-družstvo dorastenky     A-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2020

© 2008-2020 TIGEO

 

A-družstvo dorastenky

A-družstvo dorasteniek TTC Majcichov začalo svoju činnosť v sezóne 2016/2017 v extralige dorasteniek – najvyššej slovenskej súťaži. V sezóne 2019/2020 tvorila základ družstva trojica dievčat, z ktorých dve dosiahli juniorský vek. Namiesto Simony Ivančákovej a najmä minuloročnej posily družstva Emy Labošovej, ktorá je zároveň aj slovenskou ženskou reprezentantkou, sa súčasťou základnej zostavy stala Sára Bilkovičová z Malaciek. Dorastenky sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva dorasteniek v sezóne 2019/2020 teda tvorili Lenka Dzuro, Sára Bilkovičová a Lucia Gašparíková.

Cieľom dievčenského dorasteneckého A-družstva po minuloročných strieborných medailách a 2. mieste na finálovom turnaji o majstra Slovenska bolo v sezóne 2019/2020 umiestniť sa opäť v najlepšej finálovej štvorke, a znova sa pokúsiť hrať o medailu na záverečnom turnaji. Cieľ umiestniť sa v najlepšej štvorici na Slovensku sa podaril, aj keď bez zisku medaily. Činnosť A-družstva dorasteniek sa však od nasledujúcej sezóny dočasne prerušuje, a to najmä kvôli odchodu hráčok do vyššej vekovej kategórie. 

A-družstvo žiakov