správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2019/2020
ARCHÍVNE STRÁNKY 2019/2020
Ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2020

© 2008-2020 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov bolo v sezóne 2019/2020 druhý rok účastníkom najvyššej slovenskej Extraligy žien. Dve dievčatá zo základnej zostavy boli ešte hráčkami juniorskej kategórie. Družstvo zostalo v takej istej zostave, ako extraligu odohralo aj v minulej sezóne. Dievčatá – juniorky sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

A-družstvo žien tvorila v sezóne 2019/2020 opäť nezmenená pätica hráčok: Lenka Dzuro, Ivica Hatalová, Viktória Kovácsová, Lucia Gašparíková a Silvia Marekovičová.

Jednoznačným cieľom ženského A-družstva bolo aj v sezóne 2019/2020 umiestniť sa do 7. miesta tabuľky Extraligy žien a zachrániť sa tak v súťaži ženskej extraligy. Aj keď sa družstvo nakoniec umiestnilo na 8. mieste, zostalo účastníkom Extraligy aj pre nasledujúcu sezónu. Zároveň bolo cieľom družstva aj to, aby si mladšie dievčatá postupne zvykali na zápasové zaťaženie v najvyššej súťaži dospelých hráčok. Radi by sme týmto aj pritiahli čo najväčší počet dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia Extraligy žien vždy v sobotu o 10.00 hod. a 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčky TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo žien