správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2017/2018
ARCHÍVNE STRÁNKY 2017/2018
A-družstvo muži
    B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2018

© 2008-2018 TIGEO

 

B-družstvo muži

  B-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2017/2018 už druhý rok svoje stolnotenisové stretnutia v 6. lige – druhej najvyššej súťaži oblasti Trnava. B-družstvo bolo zložené prevažne z hráčov mladších vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske hlavne juniori a mladší žiak. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. Príležitosť však dostávali najmä hráči juniorských vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Róbert Kollár st.  

Základnú zostavu B-družstva mužov tvorili v sezóne 2017/2018 hráči: Róbert Kollár st., Róbert Kollár ml., Tomáš Siska, František Turanský, Filip Krajčovič, Lucia Gašparíková a Samuel Domin.

Cieľom mužského B-družstva v sezóne 2017/2018 bolo umiestniť sa v tabuľke 6. ligy v prvej polovici tabuľkového postavenia, čo sa však nepodarilo, pretože družstvo skončilo na 10. mieste. Zároveň bolo jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie a týmto pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 6. ligy vždy v piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov