správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2017/2018
ARCHÍVNE STRÁNKY 2017/2018
A-družstvo ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2018

© 2008-2018 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov bolo v sezóne 2017/2018 už piaty rok účastníkom ženskej 1. slovenskej ligy. Takmer polovica družstva bola zložená aj z hráčok juniorskej kategórie. Do družstva pribudla aj hráčka Viktória Kovácsová z Galanty. Dievčatá sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

A-družstvo žien tvorila v sezóne 2017/2018 pätica hráčok: Ivica Hatalová, Lenka Dzuro, Lucia Gašparíková, Viktória Kovácsová a Silvia Marekovičová.

Cieľom ženského A-družstva v sezóne 2017/2018 bolo umiestniť sa do 3. miesta tabuľky 1. ligy a možno aj pomýšľať na postup do baráže o ženskú extraligu. To sa aj podarilo, pričom družstvo žien dokonca v baráži postúpilo do Extraligy žien. Je to historický okamih pre majcichovský ženský stolný tenis. Zároveň bolo cieľom družstva aj to, aby si mladšie dievčatá postupne zvykali na zápasové zaťaženie v kategóriách dospelých hráčok. Radi by sme postupne "zapracovali" do družstva najmä mladšie vekové kategórie a týmto aj pritiahli čo najväčší počet dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia Extraligy žien vždy v sobotu o 10.00 hod. a 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčky TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo žien