správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2017/2018
ARCHÍVNE STRÁNKY 2017/2018
A-družstvo muži
    B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2018

© 2008-2018 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2017/2018 svoje stolnotenisové stretnutia po zostupe v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov sú na súpiske aj juniori. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. V družstve boli zároveň zastúpení stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti skúsenosti aj z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostávali aj hráči juniorských vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2017/2018 hráči: Tibor Kollár, Richard Kollár, Karol Nagy, Daniel Kollár, Róbert Kollár st. a Lucia Gašparíková.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2017/2018 bolo umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v polovici tabuľky, čo sa však úplne nepodarilo, pretože družstvo skončilo na 10. mieste. Zároveň je jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 3. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov