správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2017/2018

ARCHÍVNE STRÁNKY 2017/2018
A-družstvo dorastenky     A-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2018

© 2008-2018 TIGEO

 

A-družstvo žiaci

A-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2017/2018 svoje stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 1. lige. Družstvo tvorili žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Po odchode Lucie Gašparíkovej do juniorskej kategórie všetci patrili do vekovej kategórie mladší a najmladší žiaci. Žiaci A-družstva sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol Tibor Krajčovič a trénerom Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva žiakov v sezóne 2017/2017 tvorili Filip Krajčovič, Petronela Krajčovičová, Ema Dominová, Ján Sládkovič a Adam Falath.

Cieľom žiackeho A-družstva v sezóne 2017/2018 bolo udržať sa v súťaži žiackej 1. ligy, čo družstvo aj splnilo (skončilo na 6. mieste). Ďalším z cieľov je výkonnostne napredovať v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska a postupovať v rebríčku jednotlivcov čo najvyššie. Dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov