správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2020/2021
ARCHÍVNE STRÁNKY 2020/2021
Ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2021

© 2008-2021 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov bolo v sezóne 2020/2021 už tretí rok účastníkom najvyššej slovenskej Extraligy žien. K piatim stabilným hráčkam pribudli v súčasnej sezóne do družstva ďalšie dve dievčatá – Veronika Drobová a Zuzana TakáčováVeronika Drobová bola hráčkou juniorskej kategórie. Dievčatá sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol Róbert Kollár st. a trénerom Tibor Kollár.

A-družstvo žien tvorilo v sezóne 2020/2021 až sedem hráčok: Lenka Dzuro, Ivica Hatalová, Veronika Drobová, Viktória Kovácsová, Lucia Gašparíková, Zuzana Takáčová a Silvia Marekovičová.

Jednoznačným cieľom ženského A-družstva bolo aj v sezóne 2020/2021 umiestniť sa do 7. miesta tabuľky Extraligy žien a zachrániť sa tak v súťaži ženskej extraligy. Aktuálna sezóna bola však ovplyvnená pandémiou koronavírusu COVID-19, pričom sa odohralo len úvodné kolo. Aj to však bolo zrušené a súťaž sa nakoniec odohrala v skrátenej dvojdňovej forme o majstra Slovenska. Naše dievčatá na tomto turnaji obsadili výborné 4. miesto a dosiahli tak najväčší úspech v dejinách stolného tenisu v Majcichove medzi družstvami. Radi by sme aj týmto pritiahli čo najväčší počet dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia Extraligy žien vždy v sobotu o 10.00 hod. a 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčky TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo žien