správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2020/2021
ARCHÍVNE STRÁNKY 2020/2021
Muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2021

© 2008-2021 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2020/2021 svoje stolnotenisové stretnutia v 2. slovenskej lige – najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske aj ženy a žiačky. Väčšina z nich býva v Majcichove alebo z neho pochádza. Príležitosť však dostávali aj hráči juniorských a žiackych vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

Zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2020/2021 hráči: Richard Kollár, Tibor Kollár, Daniel Kollár, Ján BilskýFrantišek Turanský, Róbert Kollár ml., Róbert Kollár st. a Samuel Domin.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2020/2021 bolo zachrániť sa v súťaži 2. ligy. Družstvo sa v tabuľke po 3. kolách nachádzalo na 7. mieste, sezóna však kvôli pandémii koronavírusu COVID-19 bola zrušená. Cieľom družstva je aj naďalej postupne "zapracovávať" do súťaží najmä mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 2. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov