o klube        správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt
Ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2023

© 2008-2023 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov bolo v sezóne 2022/2023 piaty rok účastníkom najvyššej slovenskej Extraligy žien. Družstvo zostalo až na odídenú Veroniku Drobovú v takej istej zostave, ako extraligu odohralo aj v sezóne 2021/2022. Dievčatá sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže, medzinárodných turnajov, ako aj Majstrovstiev Slovenska. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

A-družstvo žien tvorili v sezóne 2022/2023 štyri hráčky: Lenka Dzuro, Zuzana Takáčová, Viktória Očkayová a Lucia Gašparíková.

Jednoznačným cieľom ženského A-družstva bolo zachrániť sa v súťaži ženskej extraligy. Družstvo cieľ splnilo a umiestnilo na 6. mieste, pričom zostalo účastníkom Extraligy aj pre nasledujúcu sezónu. Nakoniec však ženské družstvo v Extralige žien v sezóne 2023/2024 nepokračuje, a to najmä pre úzky káder, hlavne domácich hráčok. Radi by sme preto pritiahli čo najväčší počet dievčat k stolnému tenisu kvôli postupnému rozšíreniu ženskej členskej základne.

A-družstvo žien