o klube        správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt
Ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.01.2021

© 2008-2021 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov je v sezóne 2020/2021 už tretí rok účastníkom najvyššej slovenskej Extraligy žien. Dve dievčatá zo základnej zostavy boli ešte hráčkami juniorskej kategórie. K piatim stabilným hráčkam pribudli v súčasnej sezóne do družstva ďalšie tri dievčatá – Veronika Drobová, Zuzana Takáčová a Emma Molnárová. Dievčatá sa zúčastňujú aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom je Róbert Kollár st.

A-družstvo žien tvorí v sezóne 2020/2021 až osem hráčok: Lenka Dzuro, Ivica Hatalová, Veronika Drobová, Viktória Kovácsová, Lucia Gašparíková, Zuzana Takáčová, Silvia Marekovičová a Emma Molnárová.

Jednoznačným cieľom ženského A-družstva je aj v sezóne 2020/2021 umiestniť sa do 7. miesta tabuľky Extraligy žien a zachrániť sa tak v súťaži ženskej extraligy. Aktuálna sezóna je však ovplyvnená pandémiou koronavírusu COVID-19, pričom sa odohralo len úvodné kolo. Cieľom družstva je, aby si mladšie dievčatá postupne zvykali na zápasové zaťaženie v najvyššej súťaži dospelých hráčok. Radi by sme týmto aj pritiahli čo najväčší počet dievčat k stolnému tenisu. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia Extraligy žien vždy v sobotu o 10.00 hod. a 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčky TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo žien