o klube        správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt
Muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2023

© 2008-2023 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2022/2023 svoje stolnotenisové stretnutia v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske aj ženy či traja žiaci. Väčšina z nich býva v Majcichove alebo z neho pochádza. Organizačným vedúcim družstva bol Róbert Kollár st. a trénerom Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2022/2023 hráči: Tibor Kollár, Richard Kollár, Róbert Kollár st., František Turanský, Viktória Očkayová, Ján Bilský a Daniel Kollár.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2022/2023 bolo umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v strede tabuľky. Tento cieľ sa však nepodarilo splniť, pretože družstvo sa umiestnilo až na 11. mieste, čo bolo spôsobené najmä absenciou dvoch hráčov – Daniela Kollára a Jána Bilského. Cieľom družstva je aj naďalej postupne "zapracovávať" do súťaží najmä mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov