o klube        správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.01.2021

© 2008-2021 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hráva v sezóne 2020/2021 svoje stolnotenisové stretnutia v 2. slovenskej lige – najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo je zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov sú na súpiske aj ženy a žiačky. Väčšina z nich býva v Majcichove alebo z neho pochádza. Príležitosť však dostávajú aj hráči juniorských a žiackych vekových kategórií, ktorí sa zúčastňujú aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom je Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva mužov tvoria v sezóne 2020/2021 hráči: Richard Kollár, Tibor Kollár, Daniel Kollár, Ján BilskýRóbert Kollár ml. a František Turanský.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2020/2021 je zachrániť sa v súťaži 2. ligy. Družstvo je momentálne po 3. kolách v aktuálnej sezóne ovplyvnenej pandémiou koronavírusu COVID-19 na 7. mieste. Cieľom družstva je aj naďalej postupne "zapracovávať" do súťaží najmä mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 2. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov