správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2012/2013
ARCHÍVNE STRÁNKY 2012/2013
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2013

© 2008-2013 TIGEO

 

B-družstvo muži

Novozaložené B-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2012/2013 svoje stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev trnavskej oblasti – 5. lige. B-družstvo bolo v tejto súťaži nástupcom A-čka, ktoré sa stalo účastníkom 2. ligy. Družstvo bolo zložené z hráčov mladších vekových kategórií – starších a mladších žiakov dopĺňajú v základnej zostave dvaja až traja dospelí. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú, resp. boli či sú žiakmi Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Príležitosť však dostávali najmä žiaci, ktorí sa zúčastňovali aj turnajov Slovenského pohára mládeže. Organizačným vedúcim družstva bol František Turanský a trénerom Tibor Kollár.  

Zostavu B-družstva mužov tvorili v sezóne 2012/2013 hráči: Daniel Kollár, Branislav Benuš, František Turanský, Martin Jakubec, Richard Kollár, Tomáš Siska, Róbert Kollár ml., Samuel Domin, Matej Klučár, Matej Drozda, Jakub Horváth, Marek Račko, Miroslava Gašparíková a Miloš Siska.

Cieľom mužského B-družstva v sezóne 2012/2013 bolo zachrániť sa v súťaži 5. ligy a zároveň dávať maximálnu príležitosť hráčom mladších vekových kategórií, aby sa postupne zoznámili s mužským stolným tenisom v rámci trnavskej oblasti. Zároveň bolo cieľom tohto družstva pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia B-družstva mužov vždy v pondelok o 18.30 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

B-družstvo mužov