správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2012/2013
ARCHÍVNE STRÁNKY 2012/2013
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2013

© 2008-2013 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo od sezóny 2012/2013 svoje stolnotenisové stretnutia v 2. slovenskej lige – najvyššej súťaži Trnavského kraja. Družstvo sa stalo staronovým účastníkom 2. ligy, keď opäť získalo miesto v tejto súťaži. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov  sú na súpiske aj starší a mladší žiaci. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. V družstve boli zároveň zastúpení aktívni stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti skúsenosti aj z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však občas dostávali aj hráči mladších vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj turnajov Slovenského pohára mládeže v žiackych kategóriách. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2012/2013: Tibor Kollár, Ľubomír Ševčovič, Karol Nagy, Róbert Kollár st., Daniel Kollár a Branislav Benuš.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2012/2013 ako nováčika bolo umiestniť sa v tabuľke 2. ligy na takom mieste, ktoré zaručovalo záchranu v súťaži, čo sa však žiaľ nepodarilo. Zároveň bolo jeho cieľom postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie a týmto pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých na domáce stretnutia vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov