správna rada        muži        ženy        žiaci        hráči        sezóna 2012/2013
ARCHÍVNE STRÁNKY 2012/2013
Ženy

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2013

© 2008-2013 TIGEO

 

A-družstvo ženy

A-družstvo žien TTC Majcichov bolo od sezóny 2012/2013 nováčikom v ženskej  1. slovenskej lige. Družstvo bolo zložené z hráčok, ktoré patria ešte do žiackej kategórie. Dve z nich boli staršie žiačky a ďalšie dve patrili do najmladšej vekovej kategórie. Až na jednu výnimku všetky hráčky bývajú v Majcichove a sú žiačkami Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Dievčatá sa zúčastňovali aj žiackych majstrovských súťaží Trnavského kraja, bodovacích turnajov mládeže v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže. Organizačnou vedúcou družstva bola Jana Gašparíková a trénerom je Tibor Kollár.

Súpisku A-družstva žien tvorili v sezóne 2012/2013 hráčky: Sarah Belianska, Miroslava Gašparíková, Lucia Gašparíková a Zuzana Sisková.

Cieľom ženského A-družstva v sezóne 2012/2013 bolo získať v prvom rade čoraz viac skúseností v súťažiach ženského stolného tenisu v rámci Slovenska. Zároveň bolo jeho cieľom aj to, aby si dievčatá postupne zvykali na zápasové zaťaženie  v kategóriách dospelých hráčok. Radi by sme postupne "zapracovali" do družstva najmä mladšie vekové kategórie a týmto aj pritiahli dievčatá k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetky dievčatá – prváčky a druháčky na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žien