správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2014/2015

ARCHÍVNE STRÁNKY 2014/2015
A-družstvo dorastenci
    A-družstvo žiaci     B-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2015

© 2008-2015 TIGEO

 

B-družstvo žiaci

B-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo už druhú sezónu stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 1. lige. Žiacka rezerva oproti sezóne 2013/2014 výrazne "omladla. Družstvo tvorili tri dievčatá a jeden chlapec – až na jednu výnimku žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Boli v ňom zastúpené najmladšie a mladšie žiacke vekové kategórie. Žiaci sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Vedúcim družstva bol Miloš Siska a trénerom Tibor Kollár.  

Zostavu B-družstva žiakov v sezóne 2014/2015 tvorili Lucia Gašparíková (9. v slovenskom rebríčku – ml. žiačky), Zuzana Sisková (19. – ml. žiačky), Ján Sládkovič (73. – najml. žiaci) a Petronela Krajčovičová (29. – najml. žiačky).

Cieľom žiackeho B-družstva v sezóne 2014/2015 bolo umiestniť sa v tabuľke žiackej 1. ligy minimálne na 6. mieste, ktoré by znamenalo záchranu v súťaži. Aj keď mu nakoniec patrilo 7. miesto, pre najmladšie vekové kategórie bude lepšie "zoznamovať sa" so stolným tenisom v 2. žiackej lige. Ďalším cieľom je výkonnostne rásť v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k stolnému tenisu, aby sa žiacke kategórie permanentne obnovovali.

B-družstvo žiakov