správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2014/2015
ARCHÍVNE STRÁNKY 2014/2015
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2015

© 2008-2015 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2014/2015 svoje stolnotenisové stretnutia v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske aj juniori, starší a mladší žiaci. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. V družstve boli zároveň zastúpení stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti skúsenosti aj z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostali aj hráči žiackych vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2014/2015 hráči: Tibor Kollár, Karol Nagy, Daniel Kollár, Róbert Kollár st., Richard Kollár a František Turanský.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2014/2015 bolo umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v "pokojných vodách" tabuľky, aby sa v súťaži zachránilo, čo sa nakoniec aj podarilo. Zároveň bolo jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie a týmto pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov.

A-družstvo mužov