správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2014/2015
ARCHÍVNE STRÁNKY 2014/2015
A-družstvo muži     B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2015

© 2008-2015 TIGEO

 

B-družstvo muži

B-družstvo mužov TTC Majcichov hralo od sezóny 2014/2015 svoje stolnotenisové stretnutia v tretej najvyššej súťaži Trnavského kraja – 4. lige. B-družstvo bolo zložené z hráčov mladších vekových kategórií – juniorov, starších a mladších žiakov doplnili v základnej zostave dvaja dospelí. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú, resp. boli či sú žiakmi Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Príležitosť však dostali najmä žiaci, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Róbert Kollár st.  

Zostavu B-družstva mužov tvorili v sezóne 2014/2015 hráči: Richard Kollár, Róbert Kollár ml., Tomáš Siska, František Turanský, Sarah Belianska, Samuel Domin a Miloš Siska.

Cieľom mužského B-družstva v sezóne 2014/2015 bolo predovšetkým získavať skúsenosti v súťaži 4. ligy. Zároveň bolo jeho cieľom dávať maximálnu príležitosť hráčom mladších vekových kategórií, aby sa postupne zoznámili s mužským stolným tenisom v rámci trnavského kraja.

B-družstvo mužov