správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2016/2017

ARCHÍVNE STRÁNKY 2016/2017
A-družstvo dorastenci
   
A-družstvo dorastenky     A-družstvo žiaci     B-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2017

© 2008-2017 TIGEO

 

A-družstvo dorastenky

A-družstvo dorasteniek TTC Majcichov začalo svoju činnosť v súčasnej sezóne 2016/2017 v v dorasteneckej extralige – najvyššej slovenskej súťaži. Družstvo tvorili najmä žiačky základnej školy a jedna dorastenka, ktorá dosiahla juniorský vek. Družstvo bolo posilnené o Hanku Slobodníkovú z Bratislavy, ktorá bola v minulej sezóne jednou najlepších mladších žiačok na SlovenskuDorastenky sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva dorasteniek v sezóne 2016/2017 tvorili Lenka Dzuro, Lucia Gašparíková, Hana Slobodníková a Viktória Görfölová.

Cieľom dievčenského dorasteneckého A-družstva v sezóne 2016/2017 bolo umiestniť sa do 8. miesta tabuľky (dorastenky skončili na 7. mieste) a do budúcnosti sa postupne zlepšovať v najvyššej slovenskej súťaži – Extralige dorasteniek. Ďalším z cieľov je výkonnostne napredovať v súťažiach juniorského stolného tenisu v rámci Slovenska a postupovať v rebríčku jednotlivcov čo najvyššie.

A-družstvo žiakov