správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2016/2017
ARCHÍVNE STRÁNKY 2016/2017
A-družstvo muži
    B-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2017

© 2008-2017 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2016/2017 svoje stolnotenisové stretnutia v 2. slovenskej lige – najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov sú na súpiske aj juniori, starší a mladší žiaci. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. V družstve boli zároveň zastúpení stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti skúsenosti aj z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostávali aj hráči žiackych vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2016/2017 hráči: Tibor Kollár, Richard Kollár, Karol Nagy, Daniel Kollár a Róbert Kollár st.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2016/2017 bolo umiestniť sa v tabuľke 2. ligy na takom mieste tabuľkového postavenia, čo by zaručovalo záchranu v súťaži, čo sa však nepodarilo a tak od novej sezóny bude hrať A-družstvo mužov 3. ligu. Zároveň je jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 3. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov