správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2015/2016

ARCHÍVNE STRÁNKY 2015/2016
A-družstvo dorastenci
    A-družstvo žiaci     B-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2016

© 2008-2016 TIGEO

 

A-družstvo dorastenci

A-družstvo dorastencov TTC Majcichov začalo svoju činnosť v sezóne 2014/2015 v súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 1. lige a po roku sa ocitlo v dorasteneckej extralige – najvyššej slovenskej súťaži. Družstvo tvorili súčasní a bývalí žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove, ktorí dosiahli juniorský vek. Oproti minulej sezóne bolo posilnené o Niklasa Pétera z Lučenca a Timoteja Púčika zo Zavara. Dorastenci sa zároveň zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol Róbert Kollár st. a trénerom Tibor Kollár.

Základnú zostavu A-družstva dorastencov v sezóne 2015/2016 tvorili Niklas Péter, Samuel Domin, Richard Kollár, Róbert Kollár a Timotej Púčik.

Cieľom dorasteneckého A-družstva v sezóne 2015/2016 bolo umiestniť sa do 10. miesta tabuľky a zachrániť sa tak v najvyššej slovenskej súťaži – Extralige dorastencov. Aj keď družstvo skončilo na 11. mieste, v extralige sa nakoniec udržalo. Ďalším z cieľov je výkonnostne napredovať v súťažiach juniorského stolného tenisu v rámci Slovenska a postupovať v rebríčku jednotlivcov čo najvyššie.

A-družstvo žiakov