správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        sezóna 2015/2016
ARCHÍVNE STRÁNKY 2015/2016
A-družstvo muži

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2016

© 2008-2016 TIGEO

 

A-družstvo muži

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2015/2016 svoje stolnotenisové stretnutia opäť v 3. slovenskej lige – druhej najvyššej súťaži Trnavského kraja. A-družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske aj juniori, starší a mladší žiaci. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú. V družstve boli zároveň zastúpení stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti skúsenosti aj z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostávali aj hráči žiackych vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj regionálnych mládežníckych turnajov, turnajov Slovenského pohára mládeže a medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Základnú zostavu A-družstva mužov tvorili v sezóne 2015/2016 hráči: Tibor Kollár, Karol Nagy, Róbert Kollár st., František Turanský, Richard Kollár, Daniel Kollár, Róbert Kollár ml. a Samuel Domin.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2015/2016 bolo umiestniť sa v tabuľke 3. ligy v "pokojných vodách" v strede tabuľkového postavenia, čo sa aj podarilo, pretože skončilo na 9. mieste. Zároveň je jeho cieľom naďalej postupne "zapracovávať" do družstva aj mladšie vekové kategórie a týmto pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých priaznivcov na domáce stretnutia 3. ligy vždy v sobotu o 16.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove, aby prišli povzbudiť hráčov TTC Majcichov k dobrému výkonu.

A-družstvo mužov