o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2011/2012

SPÄŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2012

© 2008-2012 TIGEO

 

C-družstvo žiakov

C-družstvo žiakov TTC Majcichov (žiacka prípravka) hralo v sezóne 2011/2012 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 2. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvorili žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Sú v ňom zastúpené najmä najmladšie žiacke vekové kategórie – 6 až 9-roční, z ktorých sa niektorí ešte len so stolným tenisom zoznamujú. V sezóne 2011/2012 sa síce žiacke C-družstvo ešte umiestnilo na poslednom mieste, ale už teraz je u nich možné pozorovať veľký pokrok v stolnotenisovom napredovaní, napriek tomu, že sa stolnému tenisu venujú len jeden až dva roky. Žiaci najmladších vekových kategórií postupne naberali skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladšie žiactvo. Organizačným vedúcim družstva bol Miloš Siska a hlavným trénerom Tibor Kollár.  

Súpisku C-družstva žiakov tvorili v sezóne 2011/2012 Matej Klučár (32. v slovenskom rebríčku – najml. žiaci), Zuzana Sisková (17. – najml. žiačky), Dominik Sekera (41. – najml. žiaci) a Filip Krajčovič (43.najml. žiaci).

Cieľom žiackeho C-družstva v sezóne 2011/2012 bolo získať v prvom rade postupne čoraz viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Ďalším dôvodom činnosti  našich žiackych družstiev je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre. Table Tennis Club Majcichov pozýva chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

C-družstvo žiakov