o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2011/2012

SPÄŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2012

© 2008-2012 TIGEO

 

B-družstvo žiakov

B-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2011/2012 stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 2. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvorili dvaja chlapci a dve dievčatá – žiaci a žiačky Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. V družstve boli zastúpené najmladšie, mladšie aj staršie žiacke vekové kategórie – 8 až 13-roční. Žiacke B-družstvo sa umiestnilo na výbornom 4. mieste a pokrok v ich stolnotenisovom napredovaní bol evidentný. Dievčatá a chlapci najmladších, mladších a starších vekových kategórií postupne naberali skúsenosti nielen z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho, mladšieho a staršieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladšie, mladšie a staršie žiactvo. Organizačným vedúcim družstva a hlavným trénerom bol Tibor Kollár.  

Súpisku B-družstva žiakov tvorili v sezóne 2011/2012 Miroslava Gašparíková (29. v slovenskom rebríčku – ml. žiačky), Samuel Domin (84. – st. žiaci), Tomáš Siska (50. – ml. žiaci) a Lucia Gašparíková (14. – najml. žiačky).

Cieľom žiackeho B-družstva v sezóne 2011/2012 bolo umiestniť sa v prvej polovici tabuľky žiackej 2. ligy a postupne získať čoraz viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Ďalším dôvodom jeho činnosti je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov, aby sa potenciál hráčov permanentne obnovoval. Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

B-družstvo žiakov