o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2011/2012

SPÄŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2012

© 2008-2012 TIGEO

 

A-družstvo žiakov

A-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2011/2012 svoje stolnotenisové stretnutia v  najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 1. lige. Družstvo tvorili žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Všetci patrili do vekovej kategórie mladších žiakov. Žiacke A-družstvo sa umiestnilo na 5. mieste, čo znamenalo záchranu v najvyššej žiackej súťaži. Žiaci A-družstva naberali skúsenosti z najvyššej žiackej súťaže Trnavského kraja a zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže mladšieho a staršieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji, turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii mladší a starší žiaci ako aj medzinárodných turnajov. Organizačným vedúcim družstva bol Róbert Kollár a hlavným trénerom Tibor Kollár.

Na súpisku A-družstva žiakov boli v sezóne 2011/2012 zaradení všetci žiaci, základnú zostavu však tvorili Róbert Kollár (57. v slovenskom rebríčku – ml. žiaci), Richard Kollár (40. – ml. žiaci), Miroslava Gašparíková (29. – ml. žiačky) a Tomáš Siska (50. – ml. žiaci).

Cieľom žiackeho A-družstva v sezóne 2011/2012 bolo umiestniť sa ako nováčik v strede tabuľky žiackej 1. ligy a postupne získať viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Ďalším dôvodom činnosti našich žiackych družstiev je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov