o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2011/2012

SPÄŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2012

© 2008-2012 TIGEO

 

A-družstvo mužov

A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2011/2012 svoje stolnotenisové stretnutia v najvyššej súťaži Majstrovstiev trnavskej oblasti – 5. lige, kde skončilo na 2. mieste. Družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov  sú na súpiske aj juniori, starší a mladší žiaci. Takmer všetci bývajú v Majcichove alebo z neho pochádzajú, resp. boli či sú žiakmi Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. V družstve boli zároveň zastúpení aktívni stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti aj skúsenosti z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostávali aj hráči mladších vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj turnajov Slovenského pohára mládeže. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Súpisku A-družstva mužov tvorili v sezóne 2011/2012 hráči: Karol Nagy, Róbert Kollár st., Tibor Kollár, Daniel Kollár, František Turanský, Martin Jakubec, Róbert Kollár ml., Richard Kollár, Jakub Horváth, Miroslava Gašparíková, Sebastián Škultéty, Marek Račko, Igor Račko a Tomáš Siska.

Cieľom mužského A-družstva v sezóne 2011/2012 bolo umiestniť sa na jednej z prvých dvoch priečok 5. ligy, čo sa aj podarilo, pretože kvalita kádra ho k tomu predurčovala. Zároveň bolo jeho cieľom postupne "zapracovať" do družstva najmä mladšie vekové kategórie a týmto aj pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo mužov