o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2010/2011

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2011

© 2008-2011 TIGEO

 

C-družstvo žiakov

Novozaložené C-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo vo svojej úvodnej sezóne 2010/2011 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 3. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvoria chlapci – žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Boli v ňom zastúpené najmladšie a mladšie žiacke vekové kategórie – 7 až 12-roční, z ktorých sa všetci ešte len so stolným tenisom zoznamovali. Aj u nich však bolo možné pozorovať veľký pokrok v stolnotenisovom napredovaní, napriek tomu, že sa stolnému tenisu venovali len približne jeden rok. Chlapci najmladších a mladších vekových kategórií postupne naberali skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho a mladšieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladší a mladší žiaci. Organizačným vedúcim družstva bol Miloš Siska a hlavným trénerom Tibor Kollár.  

Súpisku C-družstva žiakov tvorili v sezóne 2010/2011 žiaci Tomáš Siska (77. v slovenskom rebríčku – ml. žiaci), Samuel Domin (111. – ml. žiaci), Matej Klučár (39. – najml. žiaci), Lukáš Bogner (93. – najml. žiaci) a Dominik Sekera (47. – najml. žiaci).

Cieľom žiackeho C-družstva v sezóne 2010/2011 bolo umiestniť sa aspoň v strede tabuľky žiackej 3. ligy a postupne získať čoraz viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Cieľ sa podarilo splniť, keďže C-družstvo žiakov sa umiestnilo na výbornom 5. mieste. Hlavným dôvodom činnosti našich žiackych družstiev je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre.

C-družstvo žiakov