o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2010/2011

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2011

© 2008-2011 TIGEO

 

B-družstvo žiakov

B-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2010/2011 stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 3. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvorili dievčatá – žiačky Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. V družstve boli zastúpené najmladšie a mladšie žiacke vekové kategórie – 7 až 11-ročné dievčatá, z ktorých sa niektoré ešte len so stolným tenisom zoznamujú. V sezóne 2009/2010 sa dievčenské B-družstvo síce umiestnilo na poslednom 8. mieste, teraz však skončilo z 9 mužstiev na solídnom 7. mieste. V porovnaní s minulou sezónou pribudlo ďalšie dievča. Dievčatá najmladších a mladších vekových kategórií postupne naberali skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho a mladšieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladšie a mladšie žiačky. Organizačným vedúcim družstva a hlavným trénerom bol Tibor Kollár.

Súpisku B-družstva žiakov tvorili v sezóne 2010/2011 Miroslava Gašparíková (33. v slovenskom rebríčku – ml. žiačky), Lucia Gašparíková (22. – najml. žiačky), Diana Bilčíková (46. – ml. žiačky), Alexandra Lučanská (46. – ml. žiačky) a Zuzana Sisková (24. – najml. žiačky).

Cieľom žiackeho B-družstva v sezóne 2010/2011 bolo umiestniť sa niekde v strede tabuľky žiackej 3. ligy a postupne získať čoraz viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska najmä v kategórii žiačok, ktorých úroveň v súčasnosti stagnuje. To sa aj zčasti podarilo, dievčatá skončili siedme. Ďalším dôvodom činnosti družstva dievčat je pritiahnuť čo najväčší počet dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov, aby sa potenciál hráčov permanentne obnovoval.
 

B-družstvo žiakov