o klube           správna rada           žiaci A           žiaci B           hráči           aktuálna sezóna           fotoalbum           archív           kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2009/2010

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 3x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 10.08.2010

© 2008-2010 TIGEO

 

B-družstvo žiakov

Novozaložené B-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2009/2010 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 3. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvorili dievčatá – žiačky Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. V družstve boli zastúpené najmladšie žiacke vekové kategórie – 7 až 10-ročné dievčatá, ktoré sa ešte len so stolným tenisom zoznamujú. V porovnaní so sezónou 2008/2009 pribudli ďalšie dve dievčatá, ktoré tak spolu s ďalšími dvoma vytvorili nové družstvo žiačok. Dievčatá najmladších vekových kategórií postupne naberali skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho a mladšieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladšie a mladšie žiačky. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Súpisku B-družstva žiakov tvorili v sezóne 2009/2010 najmladšie žiačky Diana Bilčíková (31. v slovenskom rebríčku), Alexandra Lučanská (24.), Miroslava Gašparíková (17.) a Lucia Gašparíková (25.).

Cieľom žiackeho B-družstva v sezóne 2009/2010 bolo postupne získať čo najviac skúseností v súťažiach stolného tenisu Trnavského kraja v kategórii žiačok, ktorých úroveň v posledných rokoch stagnuje. Ďalším dôvodom jeho činnosti je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov, aby sa hráčsky potenciál permanentne obnovoval. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, stredu a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

B-družstvo žiakov