o klube           správna rada           žiaci A           žiaci B           hráči           aktuálna sezóna           fotoalbum           archív           kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2009/2010

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 3x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update:10.08.2010

© 2008-2010 TIGEO

 

A-družstvo žiakov

A-družstvo žiakov TTC Majcichov hralo v sezóne 2009/2010 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 3. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo tvorili chlapci – žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. Sú v ňom zastúpené najmladšie žiacke vekové kategórie – 8 až 10-roční, ktorí sa ešte len so stolným tenisom zoznamujú. V sezóne 2009/2010 sa žiacke A-družstvo umiestnilo na 6. mieste, avšak už hralo vyrovnané zápasy aj s tabuľkovo vyššie postavenými  družstvami. Chlapci najmä najmladších vekových kategórií postupne naberali skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňovali aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho a mladšieho žiactva v Trnavskom a Bratislavskom kraji a turnajov Slovenského pohára mládeže v kategórii najmladší a mladší žiaci. Organizačným vedúcim družstva bol Róbert Kollár a trénerom Tibor Kollár.  

Súpisku A-družstva žiakov tvorili v sezóne 2009/2010 žiaci Richard Kollár (41. v slovenskom rebríčku), Sebastián Škultéty (40.), Róbert Kollár (30.), Lukáš Bogner (72.), Matej Klučár (48.), Samuel Domin (93.) a Tomáš Siska (48.).

Cieľom žiackeho A-družstva v sezóne 2009/2010 bolo umiestniť sa aspoň v strede tabuľky žiackej 3. ligy a postupne získať čoraz viac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska. Ďalším dôvodom jeho činnosti je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, stredu a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov