o klube           správna rada           žiaci           hráči           aktuálna sezóna           fotoalbum           kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2008/2009

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 3x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 22.08.2009

© 2008-2009 TIGEO

 

Žiaci

Žiaci TTC Majcichov hrajú svoje stretnutia v Majstrovstvách Trnavského kraja, 3. liga st. žiaci – sk. A (trnavská). Družstvo žiakov tvoria žiaci Základnej školy Jána Palárika v Majcichove, ktorí zároveň navštevujú stolnotenisový krúžok pri ZŠ. V súťaži družstvo reprezentujú najmladšie žiacke vekové kategórie – 6 až 10-roční, ktorí sa ešte len so stolným tenisom zoznamujú. V sezóne 2008-2009 sa síce žiaci umiestnili na poslednom mieste, avšak už teraz je možné pozorovať veľký pokrok v ich stolnotenisovom napredovaní. Žiaci najmladších vekových kategórií postupne naberajú skúsenosti z majstrovských súťaží Trnavského kraja. Zároveň sa zúčastňujú aj bodovacích turnajov mládeže najmladšieho žiactva Trnavského kraja a turnajov Slovenského pohára mládeže. Organizačným vedúcim družstva a trénerom žiakov je Tibor Kollár.  

Súpisku družstva žiakov tvorili v sezóne 2008-2009 najmladšie žiačky Diana Bilčíková (42. v slovenskom rebríčku), Alexandra Lučanská (44.) a najmladší žiaci Richard Kollár (43.), Sebastián Škultéty (64.), Róbert Kollár (69.) a Lukáš Bogner (84.).

Cieľom žiackeho družstva v sezóne 2009-2010 je postupne získať čo najviac skúseností v súťažiach žiackeho stolného tenisu Trnavského kraja, ktorého úroveň v posledných rokoch stagnuje. Ďalším dôvodom jeho činnosti je pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k tejto hre, tak typickej pre Majcichov, aby sa hráčsky potenciál permanentne obnovoval. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov až štvrtákov na tréningy v pondelok, stredu a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov