o klube        správna rada        muži A        žiaci A        žiaci B        žiaci C        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

ARCHÍVNE STRÁNKY 2010/2011

SPäŤ NA AKTUÁLNE STRÁNKY

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2011

© 2008-2011 TIGEO

 

A-družstvo mužov

Novozaložené A-družstvo mužov TTC Majcichov hralo v sezóne 2010/2011 svoje stolnotenisové stretnutia v Majstrovstvách trnavskej oblasti, 6. liga. Družstvo bolo zložené z hráčov všetkých stolnotenisových vekových kategórií – okrem mužov boli na súpiske aj juniori, starší a mladší žiaci ako aj jeden najmladší žiak. Takmer všetci bývajú alebo pochádzajú z Majcichova, resp. boli či sú žiakmi Základnej školy Jána Palárika v Majcichove. V družstve boli zároveň zastúpení aktívni stolní tenisti, z ktorých niektorí majú z minulosti aj skúsenosti z 2. slovenskej ligy. Príležitosť však dostávali aj hráči mladších vekových kategórií, ktorí sa zúčastňovali aj turnajov Slovenského pohára mládeže. Organizačným vedúcim družstva a trénerom bol Tibor Kollár.  

Súpisku A-družstva mužov tvorili v sezóne 2010/2011 hráči Róbert Kollár st., Tibor Kollár, Jakub Horváth, Daniel Kollár, Marek Račko, Šimon Horváth, Igor Račko, František Turanský, Róbert Kollár ml., Sebastián Škultéty, Richard Kollár a Miroslava Gašparíková.

Cieľom mužského A-družstva bolo v sezóne 2010/2011 umiestniť sa na jednej z prvých dvoch priečok 6. ligy, pretože kvalita kádra ho k tomu predurčovala. Cieľ družstvo splnilo, čo znamenalo postup do 5. ligy Majstrovstiev oblasti Trnava. Zároveň bolo jeho cieľom postupne "zapracovať" do družstva najmä mladšie vekové kategórie a týmto aj pritiahnuť čo najväčší počet chlapcov a dievčat k stolnému tenisu, tak typickému pre Majcichov.

A-družstvo mužov